Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Beer's United

Pro sponzory

Vítejte na stránce beersunited.wbs.cz v sekci Pro sponzory

Oficiální žádost v programu Word, najdete na:

 

  http://beersunited.wbs.cz/pro_sponzory/sponzoring_beers.doc

nebo

  http://ulozto.cz/5916029/sponzoring-beers.doc

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Sdružení sportovních klubů Brno, o. s.

 

Klub malé kopané:

Beers United

        

 

 

PROFIL KLUBU:

 

Rok založení:    2009

Zaměření:          Malá kopaná                                        

Působiště:          Brno, ČR

Aktuálně:          2 liga

Web:                  www.beersunited.wbs.cz  

Web BSMK:     www.bsmk.cz

E-mail:               beers-united@seznam.cz

Tel.:                   +420 728 849 395

 

 

Vážení přátelé,

 

kolektivní sport jako je malá kopaná, patří již řadu let mezi preferované a oblíbené sporty vhodné k propagaci.Prostředí fotbalových zápasů lze využít k představení Vašeho zboží, zviditelnění loga a jednání s Vašimi partnery či klienty. Samozřejmostí je pozvání na zápasy klubu, a to jak soutěžní, tak přípravné.

Do budoucna doufáme, že se nám povede dostat do SIMOST Superliga, tj. nejvyšší liga          v Brně. Už jen to, že se tento rok brněnská malá kopaná dostala do vysílání rádia „Kiss“,       na internet a do novin „Region“ značí velkou oblibu u lidí z našeho města. Obracíme se na Vás s prosbou, zda budete mít zájem podpořit nás na začátku cesty.

Klub Beers united byl založen roku 2009 profesionály hrající fotbal, kteří doplňují hráči s menší zkušeností, ale jejich přínos je velmi důležitý.  V ČR je bohužel těžké, aby se tito hráči na profesionální úrovni udrželi. Proto jsem založil tým beers united pro hráče, kteří tento nejoblíbenější sport na světě milují a chtějí se mu dál věnovat.

Nejvíce nám vyhovuje stylem podobným velkému fotbalu liga BSMK. Hraje se stylem 5+1 s normálním 5 míčem na hřišti o rozměrech 40 na 20 metrů.  

 

Tak jak rostl zájem v naši skupině o malou kopanou, tak rostla chuť se přihlásit do turnajů    ve kterých se nám velice dařilo, např. v turnaji v Chudčicích jsme dosáhli krásného 3 místa    a posléze jsme se přihlásili do ligy malé kopané ve městě Brně. Na zkoušku jsme sehráli  několik přátelských utkání s týmy ze 2 ligy, se kterými jsme hráli vyrovnanou hru nebo jsme dokonce i vyhráli. Proto jsme se s majitelem BSMK, panem Filipem Judou, rozhodli, že půjdeme rovnou do druhé ligy, kde se zatím držíme na postupových místech do nejvyšší ligy. 

Bohužel druhá liga má i své stinné stránky. Je finančně náročná, a proto na provozování této činnosti musíme vynakládat značné prostředky z vlastních zdrojů.

Jelikož klub prochází velmi důležitým stádiem, tendencí zlepšujících se výsledků a hráčů, kteří jsou nedílnou součástí klubových úspěchů, je škoda těchto šancí nevyužít. by nás byli ochotní jakkoliv sponzorovat, můžeme nabídnout umístění loga firmy na část dresů, triček     a podobných reklamních aspektů. Po dohodě s funkcionáři klubu lze jednat i o začlenění názvu společnosti do názvu týmu či jinak. Veškerá domluva bude určená smluvně.

Buďte i Vy u našich úspěchů. Třeba právě s Vámi budeme oslavovat postup do nejvyšší soutěže a později i vítězství v nejvyšší soutěži a výhry v soutěžích v celé ČR !!!

 

Srdečně Vás zdraví  

 

Dawid Pichler

majitel Sdružení sportovních klubů Brno, o. s. 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist